Çorlu Havalimanı Transfer Hizmeti

Çorlu Havalimanı Transfer Hizmeti

Çorlu Havalimanı Transfer Hizmeti

Tekirdağ Havalimanı hizmetini Tekirdağ’ın tüm ilçe ve semtlerinden gerçekleştirmekteyiz.

Şuan Tekirdağ Havalimanı, Türkiye’nin en işlek havalimanı olup aynı zamanda Avrupa ve Dünya’nın en büyük ve en yüksek kapasiteye sahip havalimanları arasında gelmektedir.

Tekirdağ Havaalanı hizmetleri sunan firmamız, son model araç seçeneklerine sahip olup, beklentilerinizi karşılayacak bir hizmet kalitesiyle sizlere özel ulaşım hizmeti vermeye hazırdır.
Tekirdağ havalimanı hizmeti veren bir firma olarak, müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı ile hareket ederiz. Bu doğrultuda özellikle de hizmet verdiğimiz araçların müşterilerimizin güvenlik, rahatlık ve hijyenik beklentilerini karşılamasına özen gösteririz. Araç filomuz geniş olup, son model araç seçeneklerine sahibiz. 

Hizmetlerimizin eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesine önem veriyoruz. Bu nedenle müşterilerimizin belirtmiş olduğu tarih, uçuş bilgileri ve adres gibi önemli detayların sorunsuz ve eksiksiz bir şekilde firma veri tabanımıza kaydediyoruz ve yine belirtmiş olduğunuz ulaşım detayları, özel notlar doğrultusunda hizmetimizi gerçekleştiriyoruz.
Tekirdağ Havalimanı hizmetimizden faydalanmak için bizlerle doğrudan iletişime geçebileceğiniz gibi web sitemiz üzerinden online olarak da transferinizi oluşturabilirsiniz.. Firma bünyemizde çalışan personellerimiz 7/24 sizlere yardımcı olmaya hazırdır. Bu nedenle transfer süreci ile ilgili olarak merak ettiğiniz sorular ve hizmetimiz ile ilgili olarak çok daha fazla detay için iletişime geçebilirsiniz. 
VIP Oto Kiralama

0 533 461 51 99